Nasze marki

JKop Professional Line

 JKop Professional Line to linia preparatów przeznaczonych do szeroko pojętego profesjonalnego utrzymania czystości. Środki marki JKop Professional Line są przyjazne dla człowieka, nie podrażniają skóry dłoni, a jednocześnie skutecznie usuwają trwałe zabrudzenia z każdej powierzchni. Zabezpieczają czyszczoną powierzchnię pozostawiając ochronną warstwę nanopowłoki.

JKop Bud Line

JKop Bud Line to nowoczesna linia chemii budowlanej stworzona dla fachowców, którzy cenią sobie jakość. JKop Bud Line to szeroki wybór preparatów najwyższej jakości

JKop for Home

JKOP for Home to nowoczesna linia preparatów hipoalergicznych i wegańskich, które są wydajne, skutecznie działają i nie niszczą środowiska.

Lucente economy

Preparaty marki Lucente są przyjazne dla człowieka, nie podrażniają skóry dłoni, a jednocześnie usuwają zabrudzenia z każdej powierzchni

Only Gold

Proponuje nową formułę niezbędną w gospodarstwie domowym CLIMAR:
Wieloletnie badania pozwoliły stworzyć unikalną formułę eco-effective, która skutecznie działa i nie szkodzi środowisku. Climar to produkt oparty na biodegradowalnych składnikach (bez fosforanów), przeznaczony do każdego rodzaju prania, także odzieży dla dzieci.

Efekt świeżości i czystego koloru uzyskujemy już w 30 stopniach.
Niewielka ilość ( 70g) pomaga usuwać nawet najbardziej uporczywe plamy, które głęboko wniknęły w tkaninę. Ciągłe stosowanie proszku zapewnia dłuższą żywotność ubrań i co ważne – nie obciąża budżetu rodzinnego.