Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowiska:

woj. śląskie, kujawsko-pomorskie

Zadania na stanowisku:

  • realizowanie celów w zakresie dystrybucji oraz ekspozycji produktów w podległych sklepach zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami,
  • budowanie i rozwijanie współpracy z partnerami handlowymi,
  • analizowanie wyników sprzedaży dla poszczególnych klientów, planowanie i realizacja działań zwiększających sprzedaż,
  • prowadzenie negocjacji,
  • monitorowanie i analizowanie podległego rynku i działań konkurencji.

Oczekujemy:

  • czynne prawa jazdy kat. B,
  • samodzielności, umiejętności planowania swojej pracy,
  • zdolności budowania pozytywnych, długofalowych relacji z klientami,
  • orientacji na realizację założonych celów i determinacji w pokonywaniu trudności,
  • pozytywnego nastawienia i zaangażowania w pracę.

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • pracę w dynamicznym zespole
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego