O firmie

Wizja firmy

Skutecznie a zarazem w harmonii ze środowiskiem.

W poczuciu współodpowiedzialności za świat, postanowiłam przysłużyć się choć w cząstce środowisku naturalnemu, tworząc formułę eco- effective, na bazie której powstała szeroka gama produktów marki JKop. To nie jest kolejny slogan reklamowy, gdyż jakość produktów została potwierdzona przez wielu użytkowników z różnych branż naszej gospodarki .Formuła eco – effective pozwala łączyć  dwa w jednym tzn., skutecznie działa nie niszcząc środowiska naturalnego.Formuła eco- effective  przywraca powierzchniom świeży, czysty wygląd , daje zadowolenie użytkownikowi i nie zagraża środowisku naturalnemu naszej planety. ”.

Joanna Kimla

Wizja
firmy

Coś więcej o nas...

Przez kilka lat firma zajmowała się ekspansją innych przedsiębiorstw na rynki międzynarodowe, w tym również do sieci handlowych. Lata pracy zaowocowały niepokojącym spostrzeżeniem: Otóż wszyscy dystrybutorzy, wymuszali na producentach zaniżenie cen na towary, by móc zmieścić się ze swoją min. 100% marżą. Z kolei producenci, chcąc zaistnieć na półkach w marketach, musieli stosować tańsze, często nieprzyjazne dla środowiska, komponenty tym samym zaniżając jakość produktu. Ostatecznie cierpiał na tym klient detaliczny.

Pojawił się pomysł, aby to zmienić i pracować w zgodzie z własnymi przekonaniami.

Zespół kilku osób stworzył Formułę Eco-effective, która łączy w sobie ekologiczne komponenty, a zarazem efektywnie działa. W oparciu o nią, powstała szeroka gama produktów marki JKop.

Coś więcej
o nas...