O firmie

Wizja firmy

W JKop Trade działamy globalnie, nasze produkty są używane w wielu branżach w Polsce, w innych krajach Europy oraz krajach Afryki Północnej.

Skuteczność sprzątania i dbałość o ekologię jest dla nas priorytetem, dlatego przykładamy najwyższą wagę przy doborze producentów składników. Dzięki starannie wyselekcjonowanym surowcom, których używamy przy produkcji oraz dopracowanym recepturom tworzymy wysokiej jakości preparaty, które skutecznie usuwają zabrudzenia jednocześnie pozostając w zgodzie z naturą.

Nasze produkty są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska, łączą w sobie ekologiczne komponenty, a zarazem działają efektywnie.

Wizja
firmy

Coś więcej o nas...

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty do stosowania w przemyśle m. in. samochodowym, rafineryjnym, petrochemicznym, przemyśle papierniczym i drzewnym; do czyszczenia środków transportu szynowego, autobusów, statków i innych środków transportu.

JKop Trade to także preparaty przeznaczone dla przemysłu spożywczego: do pomieszczeń, powierzchni i urządzeń, również mających kontakt z żywnością;

Środki do ogólnego stosowania w miejscach publicznych i obiektach przemysłowych, w placówkach służby zdrowia i opieki medycznej, w szpitalach.

Nasza dewiza to najwyższej jakości komponenty i najnowsze technologie, dlatego nasze środki doskonale sprawdzają się w doczyszczaniu wszelkiego rodzaju powierzchni przemysłowych, również tych w trudnych warunkach.

Coś więcej
o nas...